Witajcie!
Jestem początkującą blogerką która w świecie realnym jest trochę nieśmiała ,ale w tym świecie ,czyli w świecie komputera i bloga jest już odważniejsza i pewna siebie.
Niedawno założyłam bloga na którym jakby czuję się pewniejsza i wyrażam to co czuję w moich postach. Ech , no ale koniec już o tych wszystkich uczuciach teraz powiem wam , a raczej napiszę co będę robić na blogu.A więc tak...na moim blogu będziecie mogli zobaczyć moje projekty i obrazy. Ja uwielbiam malować i projektować ubrania więc będzie tego dużo :)
Będę prowadzić szkoły rysunku np.: jak namalować włosy czy skórę. A właśnie prawie bym zapomniała wam powiedzieć , że jestem użytkowniczkom strony lilla lou mój nick to Alexysis 01 jestem tam redaktorką bloga lilla lou , ale możecie tam także zobaczyć moje projekty. Wstawię niedługo parę recenzji o szkicownikach lilla lou.A tak wo gule jeśli nie wiecie co to jest lilla lou to wejdźcie na www.lillalou.pl i wtedy się dowiecie.Na lilla lou chętnie zapraszam wszystkich do przyjaciół(to informacja do wszystkich użytkowników strony lilla lou)
Ok więc wracam do tematu bloga... będę także robić różne rzeczy np.: bransoletki czy kolczyki i oczywiście powiem wam wtedy na moim blogu jak można zrobić taką bransoletkę czy kolczyk.
I na moim blogu będę także robić różne konkursy więc od czasu do czasu zajrzyjcie na mojego bloga. No i to chyba już na tyle.Trochę dowiedzieliście się o mnie i o blogu...